+372 738 3810 | info@memu.ee

Sinu võimalus – tule kaunista jõuluaken!

Aasta pimedaimal ajal, enne kõige olulisemaid pühi soovime tunda ja näha rohkem valgust nii meie ümber kui ka meie sees. Et rohkem valgust oleks ka Ülenurme südames, kuulutame välja akende kaunistamise konkursi Eesti Põllumajandusmuuseumis. Kaunistamist ootavad Eesti Põllumajandusmuuseumi esimese korruse aknad, mis jäävad kõikidele külastajatele ja pargis õhtustele jalutajatele imetlemiseks.  

Konkursil osalemiseks registreeri oma võistkond vastava vormi kaudu ja pane oma loomingulisus proovile. Akende kaunistamiseks võib kasutada elektri- või patareitoitel jõulutulesid (olenevalt akna asukohast) looduslikke ja taaskasutusmaterjale. Kaunistused peavad olema ise valmistatud. 

Aknad avatakse 27. novembril Ülenurme I advendi üritusel. Seejärel on kõigil huvilistel võimalik hääletada Facebookis ja Eesti Põllumajandusmuuseumis kohapeal telefoni vahendusel oma lemmikakna poolt. Enim hääli saanud akna kaunistanud võistkonnale auhinnad Eesti Põllumajandusmuuseumi ja Kambja valla poolt. 

Võiduakna kuulutavad välja muuseumi päkapikud Nuti ja Uudu  17. detsembril toimuval Jõulutrallil. Aknad jäävad pargiala kaunistama kuni detsembri lõpuni. 

Pane ennast võistlusele kirja täites siin registreerimisvormi.

Rohkem infot: kadri.ratas-roand@memu.ee tel 5333 4168