Eesti Põllumajandusmuuseum

 

Muuseum asub Tartumaal ajaloolises Ülenurme mõisas. Läbi näituste, põnevate programmide, huvitavate tegevuste ning vahvate sündmuste saad teada, kuidas varasemal ajal ning ka tänapäeval toit lauale, riie selga ja maatööd tehtud said.

1970. aastate algul eraldati endise Ülenurme mõisakeskuse hooned varem asutatud Eesti Põllumajandusmuuseumile, mis aastast 1981 on avatud külalistele. Täpsemat muuseumi ajalugu võib lugeda SIIT.

Muuseumis on avatud põnevad näitused:

Piletiinfo

juuni - august

E - T suletud
K - P 10.00 - 18.00

september - mai

E - T suletud
K - P 9.00 - 17.00

22. juunil oleme avatud 10-18, 23.-24. juunil oleme suletud. Ilusaid pühi!

Riigipühadel on muuseum suletud, kui ei ole eelnevalt avalikustatud teisiti.

Kokkuleppel saab muuseumi külastada ka väljaspool ametlikku lahtiolekuaega. Erakorraline külastus lepitakse eelnevalt kokku.

Meie juurde saab tulla Tartust tasuta maakonnaliiniga. Vaata bussiaegu siit (peatus Ülenurme keskus).

Kohale toob ka Bolt tõukeratas ning Tartu linnaratta parkla on Ülenurme COOP poe kõrval.

 

Eesti Põllumajandusmuuseumi pääsmed:

Täiskasvanu   7,50 €
Sooduspääse (õpilane, üliõpilane, pensionär, ITIC kaardi omanik)   5,50 €
Perepääse (2 täiskasvanut ja 16.a ja nooremad lapsed) 15,00 €
Eesti lasterikaste perede perekaardi esitamisel perepääse   7,50 €

Muuseumisse pääseb muuseumikaardiga.

HINNAKIRI alates 01.01.2024

Võta ühendust!

    Kontakt

    Eesti Põllumajandusmuuseum

    Sihtasutus Eesti Maaelumuuseumid
    Registrikood 90014017

    Pargi 4, Ülenurme, Kambja vald, 61714 Tartumaa

    info@memu.ee

    Muuseumi tel +372 5663 5198
    Administratsioon +372 5855 6644

    Haridusjuht +372 5373 7124
    Kommunikatsiooni- ja turundusjuht +372 5657 7609

    Teenuste tellimine ja sündmused: myyk@memu.ee
    Kogud: kogud@memu.ee,
    Haridus: haridus@memu.ee

    Alates 01. juulist 2019 võtab SA Eesti Maaelumuuseumid vastu ainult e-arveid. SA Eesti Maaelumuuseumid e-arvete vastuvõtmise teenusepakkuja on FITEK. Lähem info siin.

    Töötajad

     

    Ametikoht Nimi Telefon E-post
    Sihtasutus Eesti Maaelumuuseumid – Administratsioon
    Juhatuse liige Merike Lang 510 4072 merike.lang@memu.ee 
    Finantsjuht Anne Park 513 5103 anne.park@memu.ee
    Finantsist Ave Taivere 522 2931 ave.taivere@memu.ee
    Sekretär-personalijuht Pille Blum 5855 6644 pille.blum@memu.ee
    IT-spetsialist Nevel Paju nevel@meilid.ee
    Riigihangete ja ehitusjuht Kert Kaasik kert.kaasik@memu.ee
    Eesti Põllumajandusmuuseum – Kogude ja teadusosakond
    Peavarahoidja (fotod) Kaire Ilula 5851 8022 kaire.ilula@memu.ee
    Koguhoidja-teadur (tekstiil) Mari-Liis Tammiste 5851 8022 mari-liis.tammiste@memu.ee
    Teadur Monika Levkin 5851 8022 monika.levkin@memu.ee
    Koguhoidja-teadur (dokumendid, kunst) Merlin Lumiste 5851 8022 merlin.lumiste@memu.ee
    Konservaator-koolitaja Liina Mahoni liina.mahoni@memu.ee
    Konservaator-kuraator Maiga Davõdov 5851 8022 maiga.davodov@memu.ee
    Konservaator-kuraator Enno Vasar enno.vasar@memu.ee
    Konservaator-autojuht Mati Mänt mati.mant@memu.ee
    Eesti Põllumajandusmuuseum – Näituste ja hariduse osakond
    Näituste ja hariduse osakonna juhataja Ilze Salnaja-Värv 5301 3023 ilze.salnaja-varv@memu.ee
    Haridusjuht Kadri Türna 5373 7124 kadri.turna@memu.ee
    Muuseumipedagoog Merly Tätte merly.tatte@memu.ee
    Muuseumipedagoog Indrik Unt indrik.unt@memu.ee
    MUHK projektijuht-kuraator Aive Vahejõe 524 1563 aive.vahejoe@memu.ee
    Külastusjuht Ruth Metsallik ruth.metsallik@memu.ee
    Külastusjuht Janely Udumets janely.udumets@memu.ee
    Kunstnik-kuraator Laura Vähi laura.vahi@memu.ee
    Kokk-perenaine Tiina Ivandi tiina.ivandi@memu.ee
    Eesti Põllumajandusmuuseum – Turunduse- ja müügiosakond
    Turundus- ja kommunikatsioonijuht Evelin Anja 5657 7609 evelin.anja@memu.ee
    Ürituste ja turunduse spetsialist Laura Rämman 511 1587 laura.ramman@memu.ee
    Müügi- ja kliendisuhete spetsialist Kadri Ratas-Röand 5333 4168 kadri.ratas-roand@memu.ee
    Klienditeenindaja Margit Tinn margit.tinn@memu.ee
    Eesti Põllumajandusmuuseum – Põllumajanduse ja haldusosakond
    Põllumajanduse ja haldusosakonna juhataja Taivo Esula 5309 2100 taivo.esula@memu.ee
    Loomakasvataja-treener Kaie Jukk 5551 8307 kaie.jukk@memu.ee
    Loomakasvataja-treener Jaanus Sinimäe 5551 8307 jaanus.sinimae@memu.ee 
    Ehitus-remonditööline Karl Raudpuu karl.raudpuu@memu.ee
    Mehaanik-konservaator Karl Käärik
    Mehaanik-konservaator Georg Toon georg.toon@memu.ee

     

    Kõik õigused kaitstud © SA Eesti Maaelumuuseumid