+372 738 3810 | info@memu.ee

Tori Hobusekasvanduses leiab jõulurõõmu

Esimene lumi poetab jõulutunde põue ning saabumas on aeg lähedaste, sõprade ja kolleegidega enne suuri pühi jõulumeeleolus lustida ning koos olla. Tori Hobusekasvandus pakub selleks suurepäraseid võimalusi, kutsudes osalema „Jõulurõõmu“ perepäevadel või pakkudes teistmoodi jõululõunaid.

Perepäevad toimuvad 28. novembril, 5., 12. ja 19. detsembril Tori Hobusekasvanduses ja Tori valla muuseumis. Perepäeva raames saab eelregistreerunud, kuni 7-liikmeline pere hobukasvandusele sobilikult sõita hobusaani või -vankriga ning vestelda hobustest ja kasvandusest. Lisaks muuseumite külastusele meisterdatakse heinatoas juhendaja käe all erinevatest looduslikest või taaskasutusmaterjalidest jõulukaunistusi. Põneva puändina kuuleb Jõulukohvikus lustlikke ennustusi. Loomulikult pakutakse kohvikus maitsvaid jõuluroogi.

Osalustasu 70 € (kuni 7-le inimesele)

 

Jõulupidu ja teistmoodi jõululõuna Tori Hobusekasvanduses. Alates 1. detsembrist on igal jõulueelsel kolmapäeval, neljapäeval ja reedel kell 13-16 hobusekasvandus piduliste päralt. Lõunale annavad vürtsi hobusõidud, tallide ja muuseumi külastus ning lustlik üllatus.

Grupi suurus 7-28 inimest, hind 45 €/inimene.

 

Üks tore jõulueelne päev tasub veeta sel aastal muinsuskaitse auhinnaga pärjatud, renoveeritud Tori Hobusekasvanduses ja äsja valminud uues muuseumis.

Registreerumine telefonil 5190 6544 või 5322 9786, e.mail: tori@memu.ee