Sinu sepi- või meistrikoda Tori Hobusekasvanduse ajaloolises sepikojas

SA Eesti Maaelumuuseumid annab rendile Tori Hobusekasvanduse ajaloolise sepikoja.

1. Eesmärk – leida kasulik eesmärk Tori Hobusekasvanduse ajaloolise sepikoja põhikorruse kasutamiseks.
  2. Kasutamise eeliseesmärk on sepatööde tegemine ja hoburiistade remont. Lootus on, et sepp oskab ka hobust rautada.
  3. Ajalooline sepikoda on konserveeritud, paigaldatud on vesi, elekter (elektriküte), hoones on WC. Sepikojas on ajalooline ääs. Sisustus puudub.

1. Renditavat pinda on kokku 104 m2.
  2. Pinna kasutushind on 142 € kuus. Lisaks kohustub Teenusepakkuja tasuma tarbitud elektri ja jäätmete käitluse eest ning proportsionaalselt kasutusõiguse ulatusega vee eest MeMu poolt esitatud arvete alusel.
  3. Pind antakse teenuse pakkumiseks kasutada vähemalt 5 aastaks.
  4. Edukaks pakkumuseks tunnistatakse pakkumus, mis on teinud kõrgeima üürihinna pakkumise. Kui sama hinnaga pakkumusi on rohkem kui üks, eelistatakse nende pakkumuste hulgast eduka pakkumuse valimisel sepikoja pakkumust ja nende seast võimekust hobuste rautamiseks.

Pakkumused palume esitada 30. aprilliks 2021 aadressil info@memu.ee

Rohkem infot: Taivo Esula, taivo.esula@memu.ee, tel 5309 2100