+372 5333 4168 | info@memu.ee

Maa Maagia: müstiline mustkunstietendus Eesti Põllumajandusmuuseumis

Kujuta ette kohta, kus aeg peatub ja kõik tundub võimatu. Kujuta ette õhtut, kus maa, tuli, õhk ja vesi tantsivad sinu ümber, avades uksi teise dimensiooni. Kujuta ette kohta, kus saad kohtuda kahe tippmustkunstnikuga ja kogeda maagiat nagu ei kunagi varem. See kõik on võimalik Eesti Põllumajandusmuuseumis, kus 13., 14. ja 15. oktoobril toimub müstiline mustkunstietendus "Maa Maagia".

🌌 Müstiline õhtu maagilises hoidlasaalis

Etendus toimub maagilise hõnguga avatud hoidla saalis, kus kahes vaatuses saab nautida visuaalset maagiat, mõtete lugemist, valikute mõjutamist ja palju muud. Õhtut juhib karismaatiline Silver Meier, kes viib sind läbi selle unustamatu kogemuse.

🔮 Kohtumine maailma tippudega

Õhtu teevad eriliseks kaks erakordset mustkunstnikku. Eesti parim naismustkunstnik Irene Kivaste avab sulle oma maagiat, mida ta on aastaid teinud nii Euroopas, Aafrikas, Austraalias kui ka Indoneesias. Walter Maffei, mustkunsti maailmameistrivõistluste finalist Itaaliast, toob lavale oma oskused, mille eest on teda aastaid tunnustatud kui ühte parimat oma alal.

🌍 Avasta nelja elemendi saladused

Fookuses on maa, kuid mängeldes avastame koos kõigi nelja elemendi saladusi. Nii mõnigi huvitav Põllumajandusmuuseumis peidus olev fakt ja lugu leiab sellel õhtul oma tee sinuni, seda kõige maagilisemal ja salajasemal moel. Paljud asjad ei ole nii nagu näivad ja piir võimatu ning võimaliku vahel on kerge kaduma.

☕ Kosutav paus laudas

Vaheajal on võimalik laudas end kosutada sooja joogi ning kohaliku käsitöö leivaga. Jah, justnimelt laudas! Suurepärane võimalus jalgu sirutada ning Põllumajandusmuuseumi loomade seltsi nautida. Hoiatus – tegemist on väga veetlevate seltsilistega!

🎁 Maagilised mälestusesemed

Ära unusta endale etenduselt maagilist mälestuseset soetada, et see erakordne õhtu jääks sinuga igaveseks.

🎤 Tõlge olemas

Show vältel, võõrkeelse jutu korral, on olemas tõlge, et kõik saaksid etendust täiel rinnal nautida.

🤩 Ära maga maha!

Kas oled valmis kogema midagi tõeliselt erakordset? Osta piletid kohe ja sukeldu maagia maailma, kus kõik on võimalik. Ära lase sellel võimalusel libiseda läbi sõrmede. Maa Maagia ootab sind!


Tule ja koge maagiat, mis muudab sinu maailma. Näeme Eesti Põllumajandusmuuseumis! 🌟

Pileti saad osta vajutades siia.