Saame kokku leivatares – kokkamise ja nokitsemise klubi!

Saame kokku leivatares - kokkamise ja nokitsemise klubi! 14 NovemberNov. 2023 11:00 - 14:00

"Saame kokku leivatares" - kartulipidu ja käsitöölõbu!

On taas aeg kokku tulla "Saame kokku leivatares" sündmusele, kus avastame kartulite maagiat ja teeme ise midagi kaunist ja praktilist.

Mida päev toob:
- Magusad ja soolased kartuliroad: sel korral astume kartulimaailma ja valmistame imemaitsvaid magusaid ja soolaseid roogasid, mis sobivad imehästi sügisesse.
- Kokandustund perenaise juhendamisel: õpi nippe ja trikke, kuidas muuta kartulid maitsvateks kunstiteosteks.
- Käsitöömeisterdamine: lisaks suurepärastele toitudele saad valmistada midagi erilist oma kätega, et lisada isikupära oma igapäevaelule.

Millal?
Kuupäev: 14. november
Kellaaeg: 11:00 - 14:00
Koht: Eesti Põllumajandusmuuseum

Sügisene atmosfäär: tunneta sügise võlusid meie hubases leivatares.

Miks osaleda?
Sest kartul on tõeline universaalne imeroog ja käsitöömeisterdamine pakub lõõgastust ja loomingulisust.

Kuidas osaleda?

Registreeri end kohe, sest kohad on piiratud ja osalejate arv täitub kiiresti! Valmistu imemaitsvate roogade ja meisterdamisrõõmuks!

Registreeru: haridus@memu.ee, tel 5373 7124

Hind 10 €/osaleja

Tule osalema ja saad sügispäeva täis uusi kulinaarseid oskusi ja ilusat enda tehtud käsitöötööd! Märgi end osalejaks ja jaga sündmust sõpradega.
"Saame kokku leivatares" - kus kartulid, loovus ja head seltskond kohtuvad! Näeme leivatares!