Aastalõpu kontsert-õhtusöök "Helisev Salzburg"

Aastalõpu kontsert-õhtusöök "Helisev Salzburg" 29 DetsemberDets. 2022 18:00 - 21:00

Kingi endale ja oma lähedastele pühadeks elamus! Jõulude ja aastavahetuse vahel kutsub C.R. Jakobsoni Talumuuseum kaunist muusikat täis kontsert-õhtusöögile.

Elamuse juhatab sisse hõrk õhtusöök, mille järel kutsuvad mitmekülgsed muusikud ja näitlejad KATRIN LEHISMETS ja PEETER KALJUMÄE Sind muusikalisele rännakule maalilisse Alpilinna Salzburgi. Lauldes, klaverit mängides ja lugusid jutustades avavad nad seal sündinud särava muusikamaailma. Tule ja naudi endiste aegade stiili ja elegantsi!

Kontsert-show pakub tuntud muusikat esmajärjekorras Salzburgi kõige kuulsamalt pojalt, Wolfgang Amadeus Mozartilt, lugusid filmist "Helisev muusika" ning pühadeajale kohaselt maailmakuulsaid jõululaule nagu näiteks "Püha öö".

Kava “Helisev Salzburg” on välja töötanud Salzburgis asuv agentuur Sound of Austria ja seda mängitakse üle terve maailma väga menukalt juba 30 aastat. Salzburgis elav ja seal sama kava erinevates keeltes esitav Katrin Lehismets tõi selle nüüd ka Eestisse.

Juttu aetakse loomulikult eesti keeles, aga laule esitatakse päris mitmes keeles.

Õhtsöögiga alustame kell 18.00. Seejärel hakkab helisema Salzburg. Vaheajal, peale esimest osa, on aeg nautida magusat ning kohvi, et siis taas mõnusasse muusikasse sukelduda.

Pääse aastalõpu kontsert-õhtusöögile 50 €.
Piletid müügil: https://fienta.com/et/aastalopu-kontsert-ohtusook-helisev-salzburg

Tule hellita end heliseva elamusega! Elamust mahub nautima piiratud hulk külalisi.

Rohkem infot: kadri.ratas-roand@memu.ee, tel 5333 4168