+372 738 3810 | info@memu.ee

Sinu kohvik meie muuseumis

Põllumajandusmuuseumi kohvik rotund otsib endale rentnikke. Kui sul on vahva idee ja veidi kogemusi sellel alal, siis tule uuri ja tee oma pakkumine.

  1. Eesmärk – pidada kohvikut, teenindada muuseumi sündmuste ajal suuremate mahtudega, st võimekuse korral saab ilma platsimaksuta ka territooriumil toitlustamiseks ühe lisakoha.
  2. Teenuse täitmiseks antava pinna suurus 64,2 m2. Pinnal sees olev sisustus võib vajadusel jääda Teenusepakkuja kasutusse. Teenindusala ja vallasvara eraldi hinnaga ei tasustata.
  3. Pinna kasutushind on 47 €+km kuus. Lisaks kohustub Teenusepakkuja tasuma tarbitud elektri ja jäätmete käitluse eest ning proportsionaalselt kasutusõiguse ulatusega vee eest MeMu poolt esitatud arvete alusel.
  4. Pind antakse teenuse pakkumiseks kasutada vähemalt 5 aastaks Teenusepakkujale, kelle toitlustusteenuse osutamise kogemus on vähemalt 3 aastat ning kes saab hindamiskriteeriumite alusel kõige rohkem boonuspunkte.
  5. Teenusepakkuja pakub optimaalse hinna ja kvaliteedi suhtega kohvikuteenust muuseumi külastajatele, MeMu töötajatele ja kohalikule kogukonnale.
  6. On lubatud alkohoolsete jookide pakkumine.
  7. Kooskõlastatult MeMu-ga on teenuse pakkujal õigus teha oma üritusi ka muuseumi lahtiolekuaegade välisel ajal.

Vaata pakkumuskutset ja kriteeriume siit.

Rohkem infot:

Merike Lang
merike.lang@memu.ee
tel. 510 4072

Pakkumused palume saata hiljemalt 23. aprilliks 2021 aadressil info@memu.ee