Tipi Täpi jõuluprogramm Tori Hobusekasvanduses

Tipi Täpi jõuluprogramm Tori Hobusekasvanduses 06 DetsemberDets. 2023 00:00 - 21 DetsemberDets. 2023 00:00

Jõuluaeg on lähenemas ning see on suurepärane võimalus pakkuda lastele uusi kogemusi. Tori Hobusekasvandus kutsub lastegruppe külla, et veeta üheskoos hariv ja meeldejääv päev.

Lapsed saavad tutvuda hobuste maailmaga ja elamusliku kogemuse jõuluaegsest üksteisele hea soovimisest, hoolivusest ja sõprusest. Programmi käigus õpivad lapsed põhitõdesid loomade käitumisest ja hobuslaste hooldamisest. Meie ponid Tipi ja Täpi on lastele rõõmsad kaaslased ning ootavad põnevusega väikeseid külalisi. Lastele anname mälestuseks kaasa väikese jõulumeene.

Programmi kuupäevad: 6., 7., 13., 14., 20. ja 21. detsember

Sihtrühm: lasteaialapsed, 1.-2. klassi lapsed

Kestus: 1,5 h

Hind: 8 €

Lisaks saab soovi korral tellida hobuvankrisõidu, mis maksab 5 € lapse kohta. See on hea võimalus sukelduda ehtsasse jõulumeeleollu.

Koos hobuvankrisõiduga on programmi kestus 2 h ja hind 13 €.

Info ja broneerimine: tori@memu.ee, Agris Juhkov tel 516 3588.

Soovi korral on võimalik tellida toitlustus Tori Hobusekasvanduses tegutsevast kohvikust Zool (kohvikzool@gmail.com, tel 565 4380).

Kohtumiseni Tori Hobusekasvanduses!