Heategevusüritus Aitame Aidata Põllumajandusmuuseumis

Heategevusüritus Aitame Aidata Põllumajandusmuuseumis 18 MärtsMärts 2023 12:00 - 15:00

Heategevuspäev „Aitame aidata“ toimub 18. märtsil Eesti Põllumajandusmuuseumi eestvedamisel koostöös Naiskodukaitse ja Kambja valla Ukraina kultuuri esindaja ja ukrainlaste abistaja Galina Strelovskaga.

„Aitame aidata“ heategevuspäev on fookusesse võtnud kaevikuküünalde ja varjevõrkude valmistamise. Terve päeva toimuvad Eesti Põllumajandusmuuseumi häärberimajas ja maja ees töötoad, kus igaüks saab käed külge panna ja oma panuse anda.  Oleme võtnud eesmärgiks valmistada 500 kaevikuküünalt ja seeläbi saata Ukrainasse ligikaudu 2000 tundi soojust!

Heategevuspäev „Aitame aidata“ toimub kell 12.00- 15.00 Eesti Põllumajandusmuuseumis. Ukraina laule laulab Anastassija Kolesnik. Kohal on lähemalt tutvumiseks Tõrvandi Päästeseltsi päästeauto.

Kõigil on võimalus käed külge panna ja oma panus anda!

• Kaevikuküünalde valmistamise õpetamine -Häärberimaja roheline saal I korrusel (Naiskodukaitse)
  • Varjevõrkude kudumise õpetamine- Häärberimaja rõdusaal II korrusel (NKK Torma jaoskonna esindus, MTÜ Kärr ja Surr)
  • Kuidas kiiresti ja ohutult sulavaha valmistada? Oma iseleiutatud imemasinat tutvustavad Aitan kaitsta Viljandimaa tegijad
  • Terve päev avatud heategevuslik Ukraina supitelk häärberimaja ees (Galina Strelovska)
  • Heategevuslik pannkoogitelk häärberimaja ees (Eesti Põllumajandusmuuseum)
  • Kuidas üle elada kriise? Vastused leiab Naiskodukaitse kriisiabi infotelgist
  • Tuleohutust valvab üritusel ja jagab tule kustutamise õpetussõnu MTÜ Tõrvandi Päästeselts

Heategevuspäeva tulemusel valmivad kaevikuküünlad ja varjevõrgud Ukraina kaitsjatele ning kogutud annetuste abil soetatakse  Ukraina sõduritele vajalikke vahendeid.

Keeruliste aegade kiuste ei tohiks tähelepanuta jätta aitamise olulisust.

Tule heategevuspäevale 18. märtsil Eesti Põllumajandusmuuseumise ja aita meil aidata! Igaühe panus on oluline!