Administratsioon

Merli Sild

Juhatuse liige

merli.sild@maaelumuuseumid.ee
tel 738 3812

Merike Lang

Juhatuse liige

merike.lang@maaelumuuseumid.ee
tel 738 3811

Merle Sulaoja

Finantsjuht

merle.sulaoja@maaelumuuseumid.ee
tel 738 3822

Kadri Parm

Personalijuht

kadri.parm@maaelumuuseumid.ee
tel 738 3810

Reeli Kork

Finantsist

reeli.kork@maaelumuuseumid.ee
tel 738 3822

Nevel Paju

IT-spetsialist

nevel@meilid.ee

Ivari Niinemäe

Projektide ja riigihangete juht

ivari.niinemae@maaelumuuseumid.ee

Kogude- ja teadusosakond

Kaire Ilula

Peavarahoidja

kaire.ilula@maaelumuuseumid.ee
tel 738 3814

Algo Rämmer

Teadur

algo.rammer@maaelumuuseumid.ee
tel 738 3817

Kaarel Vissel

Koguhoidja-teadur

kaarel.vissel@maaelumuuseumid.ee

Merlin Lumiste

Koguhoidja-teadur

merli.lumiste@maaelumuuseumid.ee
tel 738 3818

Liina Lemsalu

Vanemkonservaator-kuraator

liina.lemsalu@maaelumuuseumid.ee

Maiga Davõdov

Konservaator-kuraator

maiga.davodov@maaelumuuseumid.ee
tel 738 3818

Ingemar Maasikmäe

Konservaator-kuraator

ingemar.maasikmae@maaelumuuseumid.ee

Enno Vasar

Konservaator-kuraator

enno.vasar@maaelumuuseumid.ee

Mati Mänt

Konservaator-autojuht

mati.mant@maaelumuuseumid.ee

Jane Elvet

Koguhoidja-muuseumipedagoog

jane.elvet@maaelumuuseumid.ee

Turunduse- ja müügiosakond

Evelin Anja

Turundus- ja kommunikatsioonijuht

evelin.anja@maaelumuuseumid.ee
tel 738 3813

Jane Saarniit

Müügi- ja kliendisuhete juht

jane.saarniit@maaelumuuseumid.ee
tel 738 3819

Tiina Ivandi

Kokk-perenaine

tiina.ivandi@maaelumuuseumid.ee

Marija Kiveste

Klienditeenindaja

marija.kiveste@maaelumuuseumid.ee
tel 738 3823

Egle Neeme

Klienditeenindaja

egle.neeme@maaelumuuseumid.ee
tel 738 3823

Mare Lessok

Kokk-perenaine

Aime Elvet

Kokk-perenaise abi

Aino Kiltsmann

Klienditeenindaja-aednik

Näituste ja hariduse osakond

Margus Kiis

Näituste ja hariduse osakonna juhataja

margus.kiis@maaelumuuseumid.ee
tel 738 38..

Piret Hion

Haridustöö kuraator

piret.hion@maaelumuuseumid.ee
tel 738 3820

Inge Sipelga

C.R. Jakobsoni talumuuseumi perenaine

inge.sipelga@maaelumuuseumid.ee
tel 445 8171

Ingrid Soomets

Tori Hobusekasvanduse kuraator

ingrid.soomets@maaelumuuseumid.ee
tel 5322 9786

Mari-Liis Tammiste

Muuseumipedagoog

mari-liis.tammiste@maaelumuuseumid.ee

Piret Maasik

Muuseumipedagoog

piret.maasik@maaelumuuseumid.ee
tel 738 3819

Lembit Karu

Külastusjuht

lembit.karu@maaelumuuseumid.ee
tel 738 3819

Ruth Metsallik

Külastusjuht

ruth.metsallik@maaelumuuseumid.ee
tel 738 3819

Kaili Lopp

Külastusjuht

kaili.lopp@maaelumuuseumid.ee

Laura Vähi

Kunstnik-kuraator

laura.vahi@maaelumuuseumid.ee
tel 738 3820

Mart Salumaa

Sepp-programmijuht

mart.salumaa@maaelumuuseumid.ee

Silja Tammai-Kaja

Administraator

silja.tammai-kaja@maaelumuuseumid.ee
tel 445 8171

Ingrid Viire

Muuseumipedagoog

ingrid.viire@maaelumuuseumid.ee
tel 445 8171

Kersti Kaas

Teadur-programmijuht

kersti.kaas@maaelumuuseumid.ee
tel 445 8171

Põllumajanduse ja haldusosakond

Taivo Esula

Põllumajanduse ja haldusosakonna juhataja

taivo.esula@maaelumuuseumid.ee
tel 5309 2100

Liina Ratassepp

Loomakasvataja-treener

liina.ratassepp@maaelumuuseumid.ee

Laura-Liis Sander

Loomakasvataja-treener

laura-liis.sander@maaelumuuseumid.ee

Paul Salumaa

Mehaanik-restauraator

paul.salumaa@maaelumuuseumid.ee

Karl Raudpuu

Mehaanik-hooldustehnik

karl.raudpuu@maaelumuuseumid.ee

Karl Käärik

Konservaator-restauraator

Alar Kuulme

Mehaanik-varustaja

akuulme@gmail.com
tel 5045054

Helgi Nurm

Loomakasvataja

Illar Eensalu

Traktorist-remonditööline

Marika Aleinik

Loomakasvataja

Kalle Pärnoja

Valve- ja hooldustehnik

Raivo Sipelga

Valve- ja hooldustehnik

Tuuli Rätsep

Hobuhooldaja

tuuli.ratsep@maaelumuuseumid.ee
tel 5322 9786

Johanna Ojandu

Hobuhooldaja

johanna.ojandu@maaelumuuseumid.ee
tel 5322 9786

Liisbet-Tess Talu

Hobuhooldaja-treener

liisbet-tess.talu@maaelumuuseumid.ee

Urmas Simson

Tallitöötaja-traktorist

Annelii Koolme

Valve- ja hooldustehnik

Maidu Paap

Valve- ja hooldustehnik

Kõik õigused kaitstud © SA Eesti Maaelumuuseumid