SA Maaelumuuseumid kutsub koole osalema Maaeluministeeriumi poolt rahastatud tasuta “Toit ja tervis” haridusprogrammides, edendamaks noorte seas tervislikku toitumist ja eestimaise toidu eelistamist.

Haridusprogrammid toimuvad Põllumajandusmuuseumis Ülenurmel ja Carl Robert Jakobsoni Talumuuseumis Kurgjal (vt. www.maaelumuuseumid.ee) perioodil aprill-juuni ja september – november 2021.

Programm ja lõunasöök on õpilastele ning ühe grupi (kuni 25 õpilast) kohta kuni kolmele saatjale tasuta. Lisaks kompenseeritakse ka transpordikulu (loe täpsemalt allpool).

Haridusprogrammid

Võimalik on osaleda kuues erinevas programmis: “Eesti toidu aastaring talus”, “Maagilised mesilased”, “Milleks muna?”, “Põllult potti”, “Sügis purki”, “Viljaterast leivani”. Haridusprogrammide kirjeldused on leitavad SIIN

Programmide tellimine

Põllumajandusmuuseumi haridusprogrammide tellimiseks palume täita vorm SIIN

C.R. Jakobsoni Talumuuseumi programmide tellimiseks võtke ühendust kurgja@memu.ee

Meili kirjutada: programmi valik, eelistatud kuupäev ja algusaeg, programmi keel, õpilaste ja saatjate arv, õpilaste vanus, kooli nimi ja kontaktisiku andmed.

Transpordi kompenseerimine

Transpordi tellib kool ise. Palume eelistada soodsat teenusepakkujat ning grupi suurusele vastavat bussi.
Transport kompenseeritakse kilometraaži alusel, kuid mitte üle 320.-€ koos käibemaksuga. E-arve transpordi eest saata hiljemalt viie tööpäeva jooksul peale külastust. E-arveid, mis saabuvad hiljem kui 35 kalendripäeva pärast külastust, ei saa me maksmiseks aksepteerida. Info transpordifirmadele e-arvete väljastamise kohta siin.

Transpordi e-arve esitada alljärgnevalt: 

SA Eesti Maaelumuuseumid
Aadress: Pargi tn 4, Ülenurme alevik, Kambja vald, Tartu maakond, 61714
Reg. nr. 90014017

E-arvel näidata ära:
1) tellija nimetus
2) sõidu kuupäev
3) läbitud km (kooli aadress – Ülenurme/Kurgja muuseum – kooli aadress)
4) maksetähtaeg 14 päeva

 

Haridusprogrammidesse ootame õpilasi üle terve Eesti. Tasuta programmid on õpilaste ja õpetajate seas populaarsed ning kohad täituvad kiiresti. Lähtume loogikast “kes ees, see sees”.

Kõik lisaküsimused teretulnud e-postiga haridus@memu.ee või helistades 53 737 124
Kõik õigused kaitstud © SA Eesti Maaelumuuseumid