+372 738 3810 | info@maaelumuuseumid.ee

Laagripäev “Terves kehas terve vaim”

Üks õige vaheaeg saab hoo sisse ikka vägeva rallisõiduga. Edasi tuleb panna ennast proovile erinevatel spordialadel ning pärast füüsilist pingutust saab kätt proovida leivakojas, sest ühiselt valmistame maitsva lõunasöögi. Kui kõhud täis, algab sõit Tartusse, sest kõiki lapsi ootab vahva laulu- ja tantsupeo elamus.

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum, Tartu Laulupeomuuseum ja Eesti Põllumajandusmuuseum on kokku pannud vahva ja põneva ühisprogrammi 8-13 aastastele lastele. Registreeru siin.

Sihtgrupp: 8-13aastased
Kohtade arv: 20
Kestus: 6 tundi

Päevakava:
9.30 – 9.45 Buss Vanemuise alumises parklast muuseumisse (soovijatele)
9.45 – 10.00 Kogunemine Eesti Põllumajandusmuuseumis Ülenurmel
10:00–12:00 Spordimuuseumi tegevused
12:00–14.00 Lõuna ühine valmistamine ja söömine
14:00  Sõit bussiga kesklinna
14:30–16:00 Tegevused Laulupeomuuseumis
16.00 Päeva lõpp Laulupeomuuseumis (Jaama 14).

Programmi läbiviijad: Marju Loorits, Katrin Välja, Jane Saarniit

Oma kohast loobumisest kuni 3 päeva enne laagri toimumist ette teatades on võimalik tagasi saada 10 eurot (50% maksumusest)
Loobumise soov saata: christine.karlson@katarina.ee

Hilisema loobumise korral tagasimakset ei teostata!
Sel juhul on võimalik otsida oma lapsele asendaja, kes saab laagrisse minna.
Asendaja nimi, laagripäeva nimi ja vanema kontakt saata: christine.karlson@katarina.ee

Registreeru siin.

Tartu muuseumid on ühendanud jõud ja pakuvad talviseks koolivaheajaks seikluslikke laagripäevi. Valikus on üheksa erilist programmi alates vägevast muinasjutumaailmast ja maailmarekorditest kuni ajaloo maitsmiseni välja. Vaata teisi programme siit.

Küsimuste korral palume võtta ühendust!